Titles you rated
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5