Movies
Ratings
539
IncendiesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Between the Two of UsRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exhibition on Screen: Hopper - An American Love StoryRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 2.0- Under Your BedRated ★ 1.5
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Through My WindowRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5