Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The Scandal of ChunhwaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0