Movies
Ratings
520
Enola HolmesRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 2.0
Dumplin'Rated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Let It SnowRated ★ 3.0
AlohaRated ★ 2.5