Titles you rated
HellboyRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 4.0