Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5