Titles you rated
Sector 7Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0