Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5