Movies
Ratings
94- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 4.5
- Planet SpoiliaRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Big DealRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
RumoursRated ★ 5.0
The Four TimesRated ★ 4.5- All Is Well, I Love You.Rated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 2.5- STARGAZER: ASTROSCOPERated ★ 5.0