Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
SilentRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0