Movies
Ratings
31
Minority ReportRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5