Movies
Ratings
30
Blue StreakRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Pride and GloryRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0