Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0