Series
Ratings
165
TempestRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- DoubtRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 2.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5