Titles you rated
The KingRated ★ 3.5- StreamerRated ★ 2.0
- Urban MythsRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 3.0
Kapture: FlukeRated ★ 3.0
FirebaseRated ★ 3.5
RakkaRated ★ 3.5
ZygoteRated ★ 3.5- Jane's SummerRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.5
AntlersRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
The ColumnistRated ★ 2.0
Body BagsRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 3.0
SplinterRated ★ 3.0
The CountRated ★ 4.0
The Summit of the GodsRated ★ 4.0