Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- M&MRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5