Movies
Ratings
723
DriveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fists in the PocketRated ★ 4.0
The FuriousRated ★ 3.5