Movies
Ratings
153
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5- Sniper: Ultimate KillRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0