Titles you rated
 AnnabelleRated ★ 3.0 AnnabelleRated ★ 3.0
 Slow VideoRated ★ 5.0 Slow VideoRated ★ 5.0
 My Love, My BrideRated ★ 5.0 My Love, My BrideRated ★ 5.0
 The ConjuringRated ★ 5.0 The ConjuringRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 FluRated ★ 5.0 FluRated ★ 5.0
 The SuspectRated ★ 3.0 The SuspectRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 ObsessedRated ★ 3.0 ObsessedRated ★ 3.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
 Stuart LittleRated ★ 5.0 Stuart LittleRated ★ 5.0
 Best ChefRated ★ 5.0 Best ChefRated ★ 5.0
 Cold EyesRated ★ 5.0 Cold EyesRated ★ 5.0
 Ghost HouseRated ★ 5.0 Ghost HouseRated ★ 5.0
 Man of SteelRated ★ 0.5 Man of SteelRated ★ 0.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 Iron Man 2Rated ★ 5.0 Iron Man 2Rated ★ 5.0
 GravityRated ★ 5.0 GravityRated ★ 5.0