Movies
Ratings
168
The WolverineRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0