Titles you rated
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0