Titles you rated
- 쿠이탄 1Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5