Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 3.0
Unhandy HandymanRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.0
Pension MetsaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Strawberry NightRated ★ 3.5
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0