Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The NunRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The MediumRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5