Series
Ratings
92
MovingRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One of Us Is Lying Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Super Pumped: The Battle for UberRated ★ 4.0
DynastyRated ★ 2.5
DynastyRated ★ 3.5