Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0