Movies
Ratings
197
The InternRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5