Movies
Ratings
100- BlackRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0