Movies
Ratings
2469
16 BlocksRated ★ 3.5
The AddictionRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
MudRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
TrioRated ★ 2.5
King of BeggarsRated ★ 4.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 4.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.0
A League of Their OwnRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 3.0
C'est la vie!Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0