Titles you rated
The OfferRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 가출청소년 힐링 프로젝트 컴백홈Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0- The Secret Life of DogsRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- 세계테마기행 - 삼국지 촉한의 땅Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0