Movies
Ratings
85
RibbonRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Revolver LilyRated ★ 5.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Kakukaku ShikajikaRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Hankyu Railways - A 15-Minute MiracleRated ★ 5.0
RebirthRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.0- LOVE SCENARIORated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Grand HotelRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0