Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0