Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0