Titles you rated
- Number1 Mr.HonestRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 0.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.5
Reign Over MeRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 2.0
ThesisRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 2.5
1917Rated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 2.0