Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
TamiouRated ★ 3.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 1.5- Wise and FoolishRated ★ 3.0