Movies
Ratings
810
Midnight RunnersRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5