Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Black Sheep GameRated ★ 2.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0