Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 4.5