Series
Ratings
42
VagabondRated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5