Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5