Titles you rated
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 5.0
Lupin the Third: Voyage to DangerRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Fuller HouseRated ★ 3.5
Fuller HouseRated ★ 4.0- 北斗の拳 ラオウ外伝 天の覇王Rated ★ 5.0
Fist of the North Star: Legend of Toki Fist of the North Star: Legend of TokiRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0- 必殺仕置人Rated ★ 1.5
- 新・必殺仕置人Rated ★ 1.5
Fist of the Blue SkyRated ★ 4.5- 必殺仕掛人Rated ★ 3.0
Maison IkkokuRated ★ 1.5
真救世主伝説 北斗の拳 ユリア伝Rated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.5