Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0