Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5