Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
Battle Athletes OVARated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Going My HomeRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0- Tokyo Toy BoxRated ★ 3.0
- 大東京トイボックスRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.0- NO CONTINUE KIDRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5