Movies
Ratings
1172
Big Momma's House 2Rated ★ 3.5
Last PresentRated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 3.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 1.5
High-RiseRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.5
Ghostbusters IIRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5