Titles you rated
StorksRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 2.5- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.5
- Little Ghostly Adventures of Tofu BoyRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0