Series
Ratings
196
29-sai no ChristmasRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
- ProposeRated ★ 2.0
- ColorRated ★ 2.5
- FeelingsRated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 2.0
EricRated ★ 3.0
StartupRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.5
TimelessRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5