Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0