Movies
Ratings
70
SnowpiercerRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0