Movies
Ratings
400 Bloody ReunionRated ★ 3.0 Bloody ReunionRated ★ 3.0
 The MimicRated ★ 2.0 The MimicRated ★ 2.0
 The Divine FuryRated ★ 3.0 The Divine FuryRated ★ 3.0
 The LureRated ★ 2.5 The LureRated ★ 2.5
 Death Becomes HerRated ★ 2.5 Death Becomes HerRated ★ 2.5
 Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5 Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
 The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5 The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
 3096 DaysRated ★ 3.5 3096 DaysRated ★ 3.5
 Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0 Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
 The Skin I Live InRated ★ 2.5 The Skin I Live InRated ★ 2.5
 Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5 Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
 Jurassic WorldRated ★ 3.5 Jurassic WorldRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
 AquamarineRated ★ 3.5 AquamarineRated ★ 3.5
 Wishing StairsRated ★ 3.0 Wishing StairsRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
 WaterboysRated ★ 4.0 WaterboysRated ★ 4.0
 The Last AirbenderRated ★ 2.5 The Last AirbenderRated ★ 2.5
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0